Kde vás nájdem?

Schádzame sa pravidelne, každú nedeľu o 9:30 v kostole Cirkvi bratskej na Sama Chalupku 7. Pozrite na mapu.

Ako to prebieha?

Nedeľné bohoslužby trvajú približne 90 minút. Okrem spoločných piesní môžete načúvať Božiemu slovu cez čítanie a výklad Biblie. Po oficiálnom programe môže kto chce zostať na kávu a stráviť čas pri neformálnych rozhovoroch.

Ako sa mám obliecť?

Nájdete medzi nami pánov v bielej košeli, ale aj mladých v džínsoch. Oblek a kravatu môžete nechať doma. Postačí slušné oblečenie, v ktorom sa cítite pohodlne.

Kde môžem parkovať?

Odporúčame vám parkovať zadarmo pred Kontakt café na Kasárenskej 6. Je to síce 5 minút chôdze, ale susedom v okolí kostola chceme dopriať pokojnú nedeľu. Preto prosím využite túto možnosť.

Môžem priniesť aj svoje deti?

Áno, deti sú medzi nami vždy vítané. Pre deti v predškolskom veku do 12 rokov je zabezpečený program počas hlavných bohoslužieb (nedeľná besiedka), a pre najmenšie detičky u nás nájdete detský kútik, a tiež hojdačky s preliezkou v zborovej záhrade.

Obávate sa, či vaše malé dieťa vydrží počas celých bohoslužieb kľudné? Máme pripravenú miestnosť pre rodičov s deťmi s prenosom zvuku aj obrazu z bohoslužby.

Ste v Leviciach noví?

Keď ste v Leviciach noví, srdečne vás vítame. Ak chcete poznať miestnych ľudí, najlepšie miesto, kde môžete začať, sú malé skupiny ľudí, kde sa stretávame raz za 14 dní. Alebo jednoducho príďte v nedeľu. Vždy budete vítaní.

Aktuálne pozývame na...

Láska k Bohu

Láska k Bohu
Ježiš
usilujeme sa, aby rástla naša láska a aby všetko smerovalo k Ježišovi a k Jeho sláve

Láska k ľudom

Láska k ľudom
ľudia
pripravujeme aktivity pre rôzne skupiny ľudí a prakticky chceme prejavovať lásku

Služba svetu

Služba svetu
služba
chceme byť v našom okolí prínosom pre našich susedov, kolegov, známych aj naše mesto

Ladiaca konzola systému Joomla!

Sedenie

Informácie o profile

Využitie pamäte

Databázové dotazy