Nedeľné spoločné stretnutie

nedeľa 9:30 / všetky generácie

Nedeľné stretnutie je tlčúcim srdcom CB Levice. Našou túžbou je, aby všetko ostatné, čo robíme, vychádzalo z uctievania, kázania a vzťahov, ktoré spoločne zažijeme v nedeľu. Je pre nás dôležitý spoločný spev i modlitba, slávime Ježišovu smrť vysluhovaním večere Pánovej (eucharistie) a načúvaním Božiemu slovu cez čítanie a kázanie Biblie. Cirkev je ako rodina, preto na našich stretnutiach počítame s deťmi. V priebehu nedeľných bohoslužieb sa na deti tešia vedúci, ktorí vedú program ušitý na mieru deťom v niekoľkých vekových skupinách.

 
Viac info

Štúdium Biblie v menšej skupine

Streda / 1x za 14 dní / 19:00 - 20:30

V menšej skupine ľudí chceme objavovať krásu Krista. Pre duchovný rast je dobré byť súčasťou nejakej menšej skupinky. Pretože tam je príležitosť k osobnému poznaniu, otázkam i spoločnému objavovaniu významu Božieho slova a tým i Krista.
„Nedeľná bohoslužba mi pomáha milovať viac Boha, moja skupinka je miestom, kde sa učím milovať druhých. A aj v malých veciach sa snažím slúžiť.“
Počas školského roka mimo školských prázdnin prebiehajú zmiešané skupiny, ale aj čisto ženské. Stačí si vybrať.

 
Viac info

Nordic walking

pondelok 17:30

Každý pondelok 17:30 štartujeme zo zborovej záhrady rýchlu chôdzu s palicami. Pozývame k nej každého, kto by sa rád pridal. Prejsť trasu trvá približne 2 hodiny. Pozvanie je pre všetky vekové kategórie - tempo prispôsobíme. Stačí prísť, alebo pre viacej info môžete volať Katke Suchanskej Belickej.

 
Kontakt tel. 0905 863 856

Manželské večery

Cyklus 8 večerov raz do roka

Cyklus 8 stretnutí od tvorcov projektu Manželských večerov - manželov Leeových (UK). Dozviete sa to najlepšie o budovaní stabilného a harmonického vzťahu. Jednotlivé večery prebiehajú formou pútavej premietanej prednášky, ktorá je doplnená praktickými cvičeniami. Cvičenia sa robia len v intimite každého páru. Témy cvičení zasahujú do množstva oblastí partnerského života, ku ktorým sa v bežnom živote možno nedostanete.

 
Kontakt tel. 0910 673 101
Manželské večery
Spevokol

Spevokol

piatok 18:00 / mladí a dospelí

Gospelový spevokol je skupina tridsiatich mužov a žien vo veku 18+, ktorých spája láska k Bohu a zborovému spevu. Spievame kresťanské a duchovné piesne od jednohlasného stredovekého gregoriánskeho chorálu cez renesančnú a barokovú polyfóniu až po dnešné moderné viachlasové skladby. V repertoári máme piesne s hudobným sprievodom, ale spievame aj piesne bez nástroja, čiže a capella.

 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Osobné sprevádzanie

Kedykoľvek po dohode

Každý z nás sa niekedy dostane do situácie, kedy mu padne dobre rozprávať sa s druhým o radostiach i ťažkostiach. Je to normálne. Sme preto otvorení stretnúť sa a načúvať každému, kto prejaví záujem.

 
Kontakt

Dobrovoľníctvo

pre každého

Dobrovoľníctvo je dobrá vec. Úplne rozumieme, že je lepšie sa do niečoho zapojiť a priložiť ruku k dielu, než sa len pozerať. Pokiaľ by ste sa chceli zapojiť a navštevovať seniorov alebo pomáhať organizovať akcie pre mladých ľudí, budeme radi, keď sa nám ozvete.

 
Kontakt

Čaj o piatej

nedeľa popoludnie 17:00, každý 2. mesiac

Čaj o piatej - je program pre ľudí, ktorí bez rozdielu veku, sa radi pri čaji alebo káve /zdarma/ spolu porozprávajú a vypočujú si zvesť pozvaného hosťa. Hosťom býva zaujímavý človek, ktorý nám vyrozpráva svoj príbeh, priblíži tému, ktorá je práve aktuálna, alebo ktorá nás zaujíma. Stretnutia bývajú zvyčajne každý druhý mesiac, poslednú nedeľu.

 
Viac info

Ladiaca konzola systému Joomla!

Sedenie

Informácie o profile

Využitie pamäte

Databázové dotazy