Je to denný tábor v 1 týždni od pondelka do piatka. Rodičia privádzajú deti ráno do kaviarne Kontaktcafé, kde na nich čakajú vedúci, s ktorými trávia čas každý deň pri bohatom programe do 16:00. Hlavným cieľom je rozprávať deťom dobrú správu, zapísanú v Biblii. Počas spoločných tém zaznieva Božie slovo, spievame piesne s kapelou a "preberáme" biblický príbeh. Raňajkujeme a obedujeme v jedálni zborového domu Cirkvi bratskej. Jeden deň vyrážame na celodenný výlet, väčšinou niekam do prírody. S deťmi sa spoznávame a zabávame počas rôznych aktivít - športujeme, vyrábame rôzne kreatívne vecičky, hráme sa, súťažíme, rozprávame sa... Obľúbené sú workshopy, ktoré si deti vyberajú podľa vlastného záujmu, čo by chceli robiť/zažiť/naučiť sa (cukrárčenie, netradičné športy, geocashing, divadlo, angličtina, zachraňovanie...). Na príprave tábora sa podieľa tím dobrovoľníkov a množstvo ochotných ľudí (kuchári, pomocníci v rôznych oblastiach...).
Pre deti vo veku od 7 do 12 rokov.
Tábor DeLeT pripravujeme v termíne letných prázdnin. V roku 2019 to je 12. - 16. augusta.
V piatok podvečer mávame záverečný program v zborovom dome aj s dozvukmi v záhrade. Počas týždňa sa v tíme vedúcich aj medzi tímom a deťmi vytvárajú vzácne dobré vzťahy, takže na konci týždňa býva niekedy aj ťažšie lúčenie, ale práca s deťmi a služba pre nich aj pre rodiny pokračuje aj počas roka - raz mesačne na Same kluboch.
Fotky nájdete v galérii tu a ďalšie v galériách.
Viac informácií radi poskytneme na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel. č. 0911 419 632
DeLeT 2019

Ladiaca konzola systému Joomla!

Sedenie

Informácie o profile

Využitie pamäte

Databázové dotazy