Leto sa nám znovu pomaly blíži. Ak ho chceš stráviť zmysluplne a máš rád šport, máme pre teba skvelú možnosť! Príď na náš Floorball camp a nudiť sa určite nebudeš. Sú pre teba pripravené nielen tréningy, pri ktorých si zlepšíš svoje zručnosti vo floorballe, ale aj mnohé ďalšie zaujímavé aktivity, ktoré sa oplatí zažiť! Tak Ťa pozývame, aby si sa k tomu postavil tvárou v tvár - face off!

Floorball Sport Camp organizuje skupina mladých kresťanov, dobrovoľníkov (vysokoškolákov a stredoškolákov) z Levíc, ktorí sa chcú venovať mladým ľuďom a chcú spraviť niečo pre svoje okolie.
Zúčastniť sa môžeš, ak máš 14 – 17 rokov (rok narodenia 2001 - 2004). Nezáleží či si dievča, či chalan a dokonca ani na tom, ako dobre hráš floorball. Všetci ste vítaní.
Camp sa bude konať v Leviciach, 19.-24. augusta 2018.
CENA campu je 40 €. V cene je zahrnuté ubytovanie (ubytovanie bude v priestoroch kostola Cirkvi Bratskej v Leviciach), plná penzia, pitný režim, športoviská (telocvičňa Gymnázia sv. Vincenta de Paul, Levická plaváreň) a zdravotný dozor.

Registrovať sa môžeš tu.
Fotky nájdete v galérii tu.
Ak máš na nás akékoľvek otázky, neváhaj a spýtaj sa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolaj na 0904 039 600. Udalosť na FB: tu.
Floorball Sport Camp