Rodina je pre nás vysokou hodnotou. Aj preto zvykneme každý rok stráviť jedno júnové nedeľné popoludnie vonku, na ihrisku alebo tento rok prvýkrát na hradnom nádvorí. Pre deti je pripravený bohatý program: kreatívne úlohy, airsoft, lezecké aktivity, vodný futbal (12x6 metrov), lukostreľba, športy a iné aktivity. Popri tom sa všeci môžu osviežiť studenou kofolou alebo nanukom a stráviť celé popoludnie nielen so svojimi deťmi, ale aj s ďalšími ľuďmi. Pozvanie platí pre našich priateľov a známych, pre každú rodinu, deti rôzneho veku, ale aj singles. Príďte s nami stráviť príjemné letné popoludnie.
Pre deti vo veku od 6 do 12 rokov, ale aj pre všetkých levičanov, ktorí chcú stráviť príjemné popoludnie na levickom hradnom nádvorí.
10. júna 2018 od 14-tej hodiny.
Radi organizujeme veci dostupné pre širokú verejnosť, neplatí sa žiadne vstupné. Všetky atrakcie budú zdarma, len kofola a nanuky sa budú predávať.
Fotky nájdete v galérii tu.
Viac informácií radi poskytneme na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel. č. (0)36 633 25 24.
Deň rodiny na hrade