Mladší dorastenecký klub (MDK)

piatok 17:45 / 7. - 9. ročník ZŠ

Mladší dorastenecký klub (MDK) je voľnočasová aktivita pre tínedžerov vo veku od 12 do 15 rokov, ktorým sa venuje skupina mladých vedúcich. Trávime spolu voľný čas pri rozličných aktivitách a hrách. Naším hlavným cieľom je však pomôcť tínedžerom rozumieť Biblii a žiť podľa nej. Stretávame sa každý piatok podvečer v kostole Cirkvi bratskej na poschodí.

 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

SPOT

sobota 18:00 / stredoškoláci

Obdobie strednej školy nie je vôbec jednoduché. V tomto veku sa formujú hodnoty, na základe ktorých mladí robia dôležité životné rozhodnutia. Sme skupina ľudí, ktorí nechcú premárniť život. Preto spoločnými silami hľadáme odpovede na naše otázky a učíme sa, ako môže vyzerať viera v Boha v praktickom živote tínedžera. SPOT je miesto pre veriacich, ale aj neveriacich. Okrem štúdia Biblie tu človek nájde bezpečné miesto, dobrých kamarátov, srandu, hry, športy či výlety. Často niečo podnikneme aj mimo sobotných večerov. Príď, lepšie je raz vidieť ako trikrát počuť. Nájdeš nás v Kontakte na 1. poschodí, každú sobotu o 18:00 (okrem prvej soboty v mesiaci). 

 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Video
SPOT
Fusion

Fusion

štvrtok 17:00 / 9. ročník ZŠ - stredoškoláci

Fusion je moderný rock-popový spevácky zbor pre mladých ľudí. Je to miesto, kde tínedžeri objavujú a rozvíjajú svoje schopnosti a talenty. Študenti spievajú piesne, ktoré si sami vyberú a zaranžujú, na workshopoch sa naučia hrať na rôznych nástrojoch, dirigovať alebo spievať. To všetko potom môžu predviesť na koncertoch, ktoré sú na amatérsky spevokol neobvykle vysokej kvality, a to vďaka energii a nadšeniu, ktoré tínedžeri do práce vkladajú. Pridaj sa k nám na niektorý nácvik, štvrtok podvečer v Kontakte na 1. poschodí. 

 
Viac info

Studnička

Detský spevokol / piatok 16:00 / 2. ročník ZŠ - stredoškoláci

Služba spevokolu Studnička je o spojení spevákov a hudobníkov, ktorí sa stretávajú pravidelne každý školský piatok, aby sa spolu učili chváliť Pána Boha a hovoriť hlavne piesňami o Ňom aj iným ľuďom. V tejto službe sú zapojené aj deti (od 2. ročníka ZŠ) aj starší študenti. Snažíme sa využívať dary, čo sme dostali, na šírenie správy o Božej láske k človeku. Naše vzájomné vzťahy budujeme spoločnými aktivitami (oslavy, výlety, hracie stretnutia, piknik...). Krásnym projektom z posledných rokov bol muzikál Neobyčajné stretnutie.

 
Viac info
Detský spevokol Studnička
Precious

Precious

Piatok 18:00 / dievčatá 14+ rokov

Sme mladé baby, ktoré sa rozhodli robiť v Leviciach niečo pre druhé dievčatá. Raz mesačne sa stretávame v Kontakte a bavíme sa na témy od zdravej výživy, make-upu cez vzťahy, priateľstvo až po charakter a identitu ženy. Je to miesto, kde vznikajú a prehlbujú sa priateľstvá. Milé baby - dvere máme vždy otvorené. 

 
Viac info

Florbalová nedeľa

Nedeľa 15:00 / žiaci – stredoškoláci

Či už si skúsenejší hráč florbalu, alebo s týmto športom len začínaš, príď si aj ty s nami zahrať každú nedeľu o 15:00 do telocvične Základnej školy sv. Vincenta de Paul. Stretneš tu ľudí s rovnakou záľubou ako je tá tvoja a získaš nových kamošov. Pridaj sa k nám!

 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Floorbalová nedeľa

Kecy - letný tábor s angličtinou

Týždeň v lete / 9. ročník ZŠ a stredoškoláci

KECY je anglický konverzačný tábor aj pre teba (ak máš 14 - 19 rokov a si študentom strednej školy alebo 9. roč. na ZŠ v Leviciach a okolí). Zabavíš sa s reálnymi Američanmi, možno sa naučíš hrať na gitare, možno správne hodiť šišku a možno v príbehoch, ktoré budeš cez týždeň počuť, objavíš ešte čosi viac.

 
Viac info

Florbalový tábor

Letný týždeň / žiaci – stredoškoláci

Floorball camp je tábor pre každého, kto sa rád hýbe a zároveň sa chce spoznávať s novými ľuďmi. Počas piatich dní si nielen zlepšíš svoje zručnosti vo florbale, skúsiš si adrenalínové aktivity, ale zažiješ pritom aj kopec srandy. Príď zistiť aj ty, kam až siahajú tvoje limity!

 
Viac info Video
Floorball Camp

Tábor MDK

Leto / 7.-9. ročník ZŠ

Každý rok podnikneme spoločný tábor s našimi MDK-áčmi a ich kamarátmi. Okrem zábavy, zážitkov spolu študujeme Bibliu. Vítaný je každý tínedžer v tomto veku, či už chodí počas roka na pravidelné stretnutia MDK alebo nie. Neváhaj a poď s nami na tábor. 

 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Mládežnícke centrum Kontakt

Stredoškoláci + všetky generácie

Kontakt café je viac než len kaviareň. Prinášame adrenalínový zážitok na lezeckej stene, rozhovory, prednášky so zaujímavými ľuďmi. A ako čerešnička na torte sú tu pre vás naše domáce limonády, milkshaky či zmrzlinové poháre. Príďte a neoľutujete!

 
Viac info
Kontakt
Lezecka stena

Lezecká stena – DELF

utorok až piatok 16:00 / deti – dospelí

Umelá lezecká stena ponúka bezpečný adrenalínový zážitok pre deti i dospelých. Vďaka rôznym náročnostiam lezeckých trás je vhodná pre začiatočníkov, ale i tých športovo skúsenejších. Pre každého lezca je pripravený vyškolený inštruktor, ako aj potrebné lezecké vybavenie.

Lezeckú stenu nájdete na vonkajšej terase Mládežníckeho centra Kontakt. Bežná otváracia doba je utorok až piatok 16:00 - 19:00 (v mesiacoch apríl až október).

 

Viac info

Spoločenské hry

piatok 18:00 / rôzne generácie

Moderné spoločenské stolové hry? Áno! Široký výber, rôzne druhy a typy strategických či zábavných hier lákajú vo svete stále viac nadšencov. Hranie hier spája rôzne generácie, ponúka rozvoj strategického myslenia alebo sa pri nich jednoducho človek zabaví a spozná sa s ďalšími hráčmi. Každý piatok od 18:00 a vždy v prvú sobotu v mesiaci o 19:00 sa klub spoločenských hier stretáva v Mládežníckom centre Kontakt. Ak sa niekto chce naučiť novú hru, naši dobrovoľníci sú mu k dispozícii.

 
Viac info
Spololočenské hry
 

Letný výlet SPOT-u

Stredoškoláci

Stredoškoláci potrebujú spoločné zážitky, výlety, adrenalín aj srandu. Preto si každý rok vyjdeme na týždeň niekam do prírody. Niekedy stanujeme v nedotknutej prírode, varíme si na ohni, niekedy sme na chate s tečúcou vodou. Okrem dobrej partie sa spolu učíme, ako vyzerá osobná viera v Boha v praktickom živote mladého človeka.

 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Video

Môžeš sa stať dobrovoľníkom pre Miesto v dome

RÔZNE MOŽNOSTI / VŠETKY GENERÁCIE

Aj ty sa môžeš podieľať na službe ľuďom bez domova alebo ľuďom v sociálnej núdzi. Hľadáme dobrovoľníkov ochotných prakticky pomôcť napríklad pravidelným kosením trávnika v našom areáli, alebo doučovaním rómskych detí, či finančnou podporou. Možností je mnoho. Kontaktuj nás a veľmi radi sa s tebou dohodneme na spolupráci. Vopred ďakujeme!

 
Viac info

Môžeš sa stať dobrovoľníkom pre Senior Garden

RÔZNE MOŽNOSTI / VŠETKY GENERÁCIE

Chceš byť užitočný, ale nevieš, kde? Máš vzťah k seniorom, alebo hľadáš svoje obdarovania? Ponúkame ti možnosť dobrovoľnícky vypomáhať v zariadení pre seniorov Senior Garden v Hornej Seči. Čo môže byť úlohou dobrovoľníka? Uvítame najmä ľudí, ktorí by boli ochotní tráviť čas pravidelnými návštevami a rozhovormi s našimi klientmi. Je tiež možnosť vykonávať nenáročné aktivity, ako čítanie z kníh či sprevádzanie na prechádzke. Alebo aj zorganizovanie programu, spoločného pečenia domácich dobrôt a podobne.Charakter dobrovoľníckej práce prispôsobíme tvojim možnostiam. Ak máš záujem, naber odvahu a kontaktuj našu sociálnu pracovníčku Slávku Greksovú.

 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Kontakt tel. 036/6396 639

ŠTÚDIUM BIBLIE V MENŠEJ SKUPINE

STREDA / 1X ZA 14 DNÍ / 19:00 - 20:30

V menšej skupine ľudí chceme objavovať krásu Krista. Pre duchovný rast je dobré byť súčasťou nejakej menšej skupinky, pretože v nej je príležitosť k osobnému poznaniu, otázkam i spoločnému objavovaniu významu Božieho slova, a tým i Krista. „Nedeľná bohoslužba mi pomáha milovať viac Boha, moja skupinka je miestom, kde sa učím milovať druhých. A aj v malých veciach sa snažím slúžiť.“ Počas školského roka mimo školských prázdnin prebiehajú zmiešané skupiny, ale aj čisto ženské. Stačí si vybrať.

 
Viac info

NEDEĽNÉ SPOLOČNÉ STRETNUTIE

NEDEĽA 9:30 / VŠETKY GENERÁCIE/ 19:00 - 20:30

Nedeľné stretnutie je tlčúcim srdcom CB Levice. Našou túžbou je, aby všetko ostatné, čo robíme, vychádzalo z uctievania, kázania a vzťahov, ktoré spoločne zažijeme v nedeľu. Je pre nás dôležitý spoločný spev i modlitba, slávime Ježišovu smrť vysluhovaním večere Pánovej (eucharistie) a načúvaním Božiemu slovu cez čítanie a kázanie Biblie. Cirkev je ako rodina, preto na našich stretnutiach počítame s deťmi. V priebehu nedeľných bohoslužieb sa na deti tešia vedúci, ktorí vedú program ušitý na mieru deťom v niekoľkých vekových skupinách..

 
Viac info

Ladiaca konzola systému Joomla!

Sedenie

Informácie o profile

Využitie pamäte

Databázové dotazy